בלוג: מחלקת הנוער בני אילת

צפיה בעמוד הפוסט: כל הגולשים
הוספת תגובה: כל הגולשים

מועדון הכדורגל "בני אילת"

1

תגיות: בני / אילת

3 תגובות יום שני, 22/10/07, 00:02

 
 אוקטובר 2007   
מועדון הכדורגל "בני אילת"  
מועדון הכדורגל "בני אילת" הוקם בשנת 2006 כשמטרתו העיקרית היא להחזיר את ענף הכדורגל לעיר אילת. לאחר מספר רב של שנים בהן לא היה כדורגל ייצוגי ואיכותי בעיר אילת, נוסד לו המועדון החדש בני אילת. לכדורגל באילת אמנם יש היסטוריה רבת שנים, ושחקנים רבים שגדלו בעיר אילת מעלים זיכרונות על משחקים עם קבוצות שהיום נמצאות בליגת העל, אך לצערנו לא הצליחה העיר אילת להקים קבוצת כדורגל שתעפיל מעל לליגה א'.המועדון החדש חרט על דגלו להקים קבוצת כדורגל איכותית שתגדל דור של שגרירים טובים לעיר אילת.השילוב בין כדורגל ללימודים הוא ערך עליון אותו מאמצים באהבה רבה במועדון החדש. קבוצת הבוגרים של המועדון העפילה בשנתה הראשונה מליגה ג' לליגה ב' והמטרה היא להתקדם ולהעפיל לליגות הבכירות ביותר תוך חמש שנים.מחלקות הנוער מונות כ-100 שחקנים, המתחלקים בין הקבוצות הבאות: נוער, נערים א', נערים ב' ונערים ג' וילדים א'.יהודה בן אדרת הנו המנהל המקצועי של המחלקה וביחד עם המאמנים החדשים הצליחו להגיע להישגים מרשימים כמו: אליפות מחוז מרכז בנוער, מקום שני במחוז דרום נערים ב'..יו"ר מחלקת הנוער הנו רונן שי, יו"ר מחלקת הבוגרים שמעון אבו ומנכ"ל הקבוצה אבנר עובד, עובדים ימים ולילות על מנת שהקבוצה החדשה תצליח.רונן שי שהינו מנכ"ל מלון הילטון מלכת שבא בחיי היום יום, הנו בעל עבר עשיר בענף הכדורגל. במכבי נתניה בילה שנים רבות כשחקן, ואף שיחק במכללות בארה"ב לפני שפנה לנהל בתי מלון.האגודה חרטה על דגלה שבנוסף לכדורגל יש צורך לתרום לקהילה ולתת עזרה לילדים על מנת שיצליחו בלימודיהם. נרקמים שיתופי פעולה רבים וקיים מעקב אחר תוצאותיהם של השחקנים וכולנו תקווה שהמעורבות והתמיכה הן בקהילה והן בשחקנים, תלך ותגדל עם השנים. 
המגרשים הקיימים בעיר ועומדים לרשות האגודה מדי שבוע הם:אצטדיון רבין, ברחוב ששת הימים ואצטדיון הכדורגל, הממוקם בחוף הצפוני באילת. 
 

יוסי סטרמברג , מנהל נערים ב' ומתאם אינטרנט      0542332858

ראשי האגודה הינם:שמעון אבו, יו"ר אגודת בני אילת
רונן שי, יו"ר אגודת הנוער בני אילת
עובד אבנר, מנכ"ל אגודת בני אילת
מזכירות העמותה: 08-6313331

דרג את התוכן:
1+
1
1-

תגובות

Bugo
דרג את התוכן:
1+
0
1-
Bugo ‏22/10/07 13:53:

נשמע טוב.. הלוואי שלאילת תהיה קבוצה, לא משנה באיזה ספורט

בהצלחה

moshe815d
דרג את התוכן:
1+
0
1-
moshe815d ‏22/10/07 16:58:
יופי, שמח שבאילת פתחו סופסוף פתחו משהו באילת חוץ מהכדורסל! !
הוגן ספורטיבי
דרג את התוכן:
1+
0
1-
הוגן ספורטיבי ‏23/10/07 18:34:

עלו והצליחו "בני אילת" מגיע לכם קבוצת ייצוגית בליגות הבכירות, כפי שאתם מייצגים אותנו יפה בנושא התיירות, עיר אילת נחשבת לאחת מערי הקייט הפופולריות ביותר בעולם וכיף להוא להתארח אצלכם.

 

עלו והצליחו

בברכה

"הוגן ספורטיבי"

פרופיל

jo

jo

מנהל נערים ב'

תמונות

סה"כ: 21 תמונות
סה"כ: 5 גלריות

ארכיון

הרשמה לעדכוני RSS

RSS היא טכנולוגיה המאפשרת לכם לקבל עדכונים אוטומטית למחשב שלכם.
RSS בלוגRSS תגובות

rss ONE - כדורגל ישראלי